مشخصات شرکت

شرکت لاترمک از سال 1991 فعالیت خود را در زمینه آجر و سرامیک شروع کرده و سرویس کامل را به کوره سازان ایتالیایی و خارجی ارائه می دهد.

این شرکت با بهره مندی از یک بخش تولیدی کاملا مجهز و سا ز ما ندهی مناسب، خدمات گسترده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد کاری کروم ، پوشش های ضد سایش ، طراحی و ساخت قالب، لوازم یدکی و مطالعات در مورد دستگاه های اکسترودر، مجموعه محصولات و خدمات ما را به مصرف کنندگانی که بطور فزاینده خواهان خدمات، هزینه و کیفیت می باشند، تشکیل می دهند.

در سال 1997 بدنبال خرید شرکت ای ای تی )یورپین اینجرینگ تراست میلان که از سال 1963 در زمینه تجهیزات مغناطیسی فعالیت می نمود،( یک شرکت جدید بنام یورو تک اس.آر.ال تاسیس شد، که امروزه شرکتی لیدر)رهبر( در زمینه جداسازی مغناطیسی در بخش کوره ها می باشد. شرکت های لاترمک و یوروتک در مجموع حدود سی نفر پرسنل دارد. مساحت شرکت ده هزار متر مربع است که از آن چهار هزار متر مربع مسقف می باشد.

بخش خدمات فنی/بازرگانی ما جهت مشاوره و پیشنهاد قیمت های جالب که تعهد آور نمی باشد، در خدمت شما می باشد. انعطاف پذیری و رقابت به ما اجازه گسترش تولیدات و خدمات تخصصی تر و نوآورتری را بر اساس نیاز مشتری هایمان می دهد.

Latermec